Máte problém s hranicí pozemku nebo chybou v katastru?

Pomůžeme vám při řešení problémů se spornou hranicí pozemku, chybně postaveným oplocením nebo příjezdovou komunikací k vašemu pozemku či domu. Poradíme vám, jak postupovat, když sousedovy stromy přerůstající přes váš plot. Umíme za vás vyřešit chyby v katastru, které omezují nebo zamezují používání nemovitostí. Ve všech výše zmíněných případech vám umíme poradit nejvhodnější postup nebo za vás problém přímo vyřešit k vaší plné spokojenosti.

Vyhnout se za všech okolností problémům není vždy možné, a proto najít v takové situaci řešení znamená ušetřit si vleklé problémy a drahé soudní spory. Náš mediátor vám může pomoci prakticky okamžitě, jakmile se spor vyhrotí. Naváže kontakt se všemi stranami sporu a shromáždí veškeré dostupné dokumenty. Na jejich základě se pokusí najít směr řešení. Tato akutní fáze je zdarma.

Ve druhé fázi následuje faktická realizace domluveného řešení, jednání s úřady, vyhotovení smluv či jiných potřebných dokumentů. Výsledkem je vyřešení sporu se sousedem, situace, která je akceptovatelná pro všechny strany.

Máme zkušenosti a víme, že řešení vždy existuje.